O nas

Podziel się z innymi:

Czy wiesz, że?

Dzień Dobry Brodnica – Internetowy Portal Informacyjny oficjalnie wystartował w styczniu 2018 r. Rzetelne wiadomości, wydarzenia, konkursy i wiele innych, wszystko na najwyższym poziomie – witamy w Dzień Dobry Brodnica! Staramy się, aby nasi reporterzy każdego dnia uczestniczyli w ważnych wydarzeniach regionalnych i na bieżąco prezentowali państwu aktualne informacje na temat naszego powiatu, województwa, Polski i świata.


Zespół redakcyjny Dzień Dobry Brodnica tworzą ludzie z pasją. Nasz serwis informacyjny to nie tylko wiadomości i ogłoszenia, ale także konkursy, rozrywka, forum i przydatne informacje.

Po to właśnie został stworzony portal Dzień Dobry Brodnica, aby każdy mieszkaniec naszego pięknego powiatu, miał szybki, darmowy i bezpośredni dostęp do wszelkich informacji.

Naszym głównym celem jest realizowanie misji informacyjnej i rozrywkowej na najwyższym poziomie. Jako serwis informacyjny nie skupiamy się tylko na Brodnicy, ale na całym powiecie, województwie, Polsce i świecie. Dla nas każda informacja jest ważna, wszystko co dzieje się w naszym społeczeństwie jest ważne, dlatego dbamy o najmniejsze szczegóły.

Portal cały czas się rozwija, co jakiś czas powstają nowe działy, zmienia się układ strony. Nie wiadomo jak będzie wyglądał w przyszłości, ale wiadomo, że będzie coraz więcej i coraz ciekawiej. Wszelkie opinie dotyczące naszej strony możecie Państwo przesyłać na adres mailowy biuro@ddbrodnica.pl – w końcu portal tworzony jest z myślą o Was. Na portalu można również dodawać własne opinie. Mimo że jesteśmy jak najdalsi od cenzurowania wypowiedzi, to jednak komentarze ogólnie uznawane za obraźliwe/wulgarne i nie odpowiednie nie są i nie będą publikowane.

Staramy się dopasować do każdego użytkownika naszego serwisu, słuchamy każdej nowej rzeczy, która może przyczynić się do lepszej jakości naszych usług. To ma być serwis szyty na miarę każdego.

Dzień Dobry Brodnica – Internetowy Portal Informacyjny – Gdziekolwiek jesteś, jesteśmy z Tobą!

Kontakt z nami:

redakcja@ddbrodnica.pl

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: