Brodnicki Jarmark Bożonarodzeniowy

Tradycji stanie się zadość i Brodnica będzie mieć swój przedświąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy! W tym roku w nieco innej formie, bo online, bez dodatkowych animacji i warsztatów, za to z taką samą radością i starannością w przygotowaniach.

 

Na to wydarzenie czekamy cały rok. Nasz Jarmark Bożonarodzeniowy stał się już tradycją i na dobre wpisał w przedświąteczny krajobraz Brodnicy. Ale ten rok jest inny niż dotychczasowe, koronawirus pokrzyżował nasze plany i Jarmark zniknął z przestrzeni miejskiej. Nie mogliśmy jednak pozwolić mu zniknąć na dobre dlatego tym razem spotkamy się nie na Dużym Rynku, lecz….w sieci. W obecnych czasach Internet jest idealnym miejscem na zrobienie przedświątecznych zakupów. U nas będzie to możliwe od 15 grudnia! Świąteczne zakupy będzie można zrobić za pośrednictwem fb/brodnickidomkultury albo strony bdk.brodnica.net


W  jednym miejscu zostaną zgromadzone oferty lokalnych gastronomików, którzy oferują pyszny catering na wigilijną wieczerzę, rękodzielników z wyjątkową biżuterią, florystek z niebanalnymi stroikami czy przedsiębiorców z voucherami na swoje usługi.

Jak to będzie działać? Po prostu:  na fb wydarzenia i na stronie bdk.brodnica.net znajdą się „stoiska” z nazwami konkretnych przedsiębiorców i krótkim opisem ich oferty. Po kliknięciu w dany post pojawi ię oferta oraz informacja czy zakupy będzie można sfinalizować przez Internet, telefonicznie czy też stacjonarnie, w siedzibie firmy.

 

Mamy nadzieję, że tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w wersji online będzie ogromnym wsparciem dla lokalnych przedsiębiorców. Zachęcamy wszystkich do odwiedzania naszej witryny i wspierania lokalnych biznesów, zwłaszcza w tak ważnym czasie, jakim są zbliżające się święta.

 

DO POBRANIA – REGULAMIN  oraz KARTA ZGŁOSZENIAe

Facebook Comments Box