Ekoaktywni w Brodnicy

Ekoaktywni w Brodnicy

14 października 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

15 października 2021 r. o godz. 11:00 w hali OSiR Fundacja Aktywnego Rozwoju Skowrońska – Fularczyk Malinowski zorganizuje cykl turniejów sportowo-ekologicznych pn. Ekoaktywni.

Celem wydarzenia jest kształtowanie i popularyzacja postaw proekologicznych i ochrony środowiska wśród dzieci i ich rodziców. Adresowane jest do dzieci klas 4. szkół podstawowych. Każda konkurencja została opracowana tak, by poprzez aktywność ruchową lub umysłową krzewić w uczestnikach ideę ekoaktywności.

Reklamy
Reklamy

Turnieje zaplanowane są z myślą o dzieciach i młodzieży oraz ich rodzicach, dla których to właśnie dzieci są najczęściej bodźcem do zmian złych nawyków.

W zgodzie z powszechnym przekonaniem, że „Dzieci nas nie słuchają. Dzieci nas naśladują!” chcemy, aby przykład najmłodszym dawały największe gwiazdy sportu obecne podczas każdego wydarzenia. Pierwszoplanowymi postaciami będą: mistrzyni olimpijska w wioślarstwie Magdalena Fularczyk-Kozłowska i dwukrotna mistrzyni Europy w siatkówce Katarzyna Skowrońska.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Aktywnego Rozwoju Skowrońska – Fularczyk Malinowski oraz Urząd Miejski w Brodnicy

źródło: UM Brodnica

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: