W ostatnim tygodniu odnotowano 5 kolizji

W ostatnim tygodniu odnotowano 5 kolizji

12 października 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Straż pożarna w powiecie brodnickim odnotowała w ostatnim tygodniu (04.10.2021r. – 10.10.2021r.) kilka zdarzeń drogowych, do których doszło w naszym regionie. 

04.10.2021r., godz. 19.59 – Szczuka gm. Brodnica –  samochód osobowy na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i wpadł do przydrożnego rowu. Pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn, którzy samodzielnie opuścili go przed przybyciem służb. Pomocy medycznej poszkodowanym mężczyznom udzielił zespół ratownictwa medycznego. Po przebadaniu przez ZRM przetransportowani zostali do szpitala w Brodnicy. W działaniach brał udział zastęp JRG.

Reklamy
Reklamy

06.10.2021r., godz. 15.07 – Jabłonowo Pomorskie ul. Grudziądzka – zderzenie dwóch aut osobowych na drodze wojewódzkiej. W wyniku zderzenia jedna osoba została ranna i przewieziona do szpitala. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oraz usunięciu pozostałości powypadkowych i płynów eksploatacyjnych. W działaniach brał udział zastęp JRG Brodnica i OSP Jabłonowo Pomorskie.

06.10.2021r., godz. 17.35 – Mileszewy gm. Jabłonowo Pomorskie – kierujący skuterem nie zachowując ostrożności uderzył w zaparkowany pojazd na poboczu drogi i upadając wpadł pod nadjeżdżający inny samochód osobowy. Motocyklista doznał lekkich otarć i potłuczeń, nie wymagał hospitalizacji. W działaniach brał udział zastęp JRG i OSP Konojady.

09.10.2021r., godz. 11.53 – Brodnica ul. 18 Stycznia – zderzenie dwóch aut osobowych przed przejściem dla pieszych. Pojazdami podróżowali sami kierujący, którzy znajdowali się poza pojazdami. Po przybyciu na miejsce ZRM i przebadaniu przez ratowników poszkodowani odmówili zabrania do szpitala. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oraz usunięciu pozostałości powypadkowych i płynów eksploatacyjnych. W działaniach brał udział zastęp JRG.

10.10.2021r., godz. 12.17 – Brodnica ul. Sądowa DK15 – Zderzenie auta osobowego z motocyklem. W wyniku zdarzenia ranny został kierujący motocyklem i jego pasażerka. Poszkodowani zostali zabrani do szpitala. W działaniach brały udział dwa zastępy JRG Brodnica.

źródło: KP PSP Brodnica

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: