Nowości filmowe w profesjonalnym kinie w BDK

Nowości filmowe w profesjonalnym kinie w BDK

25 września 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

26 września do Brodnickiego Domu Kultury zawita profesjonalne kino objazdowe a w jego repertuarze znajdziemy takie filmy jak: „Kraina Smoków”, „Lessie Wróć”, „After, ocel mnie”, „Mistrz”, „Zupa Nic”. 

Bilety online kupicie TUTAJ
Ceny biletów: – 17 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)
Pełen repertuar z opisami:

Reklamy
Reklamy
12:30 – „KRAINA SMOKÓW”, 91 min.
Familijny/ Komedia, animacja 2D, Dubbing PL, B.O.
OPIS: animowana komedia o szalonych przygodach trójki niezwykłych przyjaciół: smoka, chłopca i leśnego skrzata.
14:30 – „LASSIE, WRÓĆ!”, 95 min.
Familijny, 2D Dubbing PL, ograniczenia wiekowe: 7+
OPIS: najsłynniejszy pies świata powraca na duże ekrany. „Lassie, wróć!” to chwytająca za serce historia nierozerwalnej przyjaźni chłopca i jego wiernego owczarka Collie, oparta na bestsellerowej książce Erica Knighta, do dziś uchodzącej za najpiękniejszą tego typu opowieść, jaką kiedykolwiek napisano. Jej najnowsza, czarująca humorem ekranizacja powstała przy udziale studia Warner Bros i oferuje „ekscytującą, zabawną i poruszającą przygodę dla całej rodziny” (Outnow). To kino familijne i bohater, którego z miejsca pokochają wszystkie pokolenia.
16:30 – „AFTER. OCAL MNIE”, 100 min.
Melodramat, 2D NAPISY PL, ograniczenia wiekowe: 15+
OPIS: ekranizacja trzeciej części bestsellerowego cyklu, który rozpala wyobraźnię milionów na całym świecie. Do obsady dołączają laureatka OSCARA Mira Sorvino i gwiazdor „CZYSTEJ KRWI”, Stephen Moyer.
18:30 – „MISTRZ”, 90 min.
Dramat/ Biograficzny, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 15+
OPIS: historia legendarnego pięściarza Tadeusza „Teddy’ego” Pietrzykowskiego, który dzięki walkom na ringu ocalił swoje życie w niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym i zagłady Auschwitz-Birkenau. Oparty na prawdziwych wydarzeniach dramat przedstawia nieznaną historię polskiego sportowca, który w miejscu zagłady stał się symbolem nadziei na zwycięstwo.

20:30 – „ZUPA NIC”, 95 min.

Komedia obyczajowa, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 15+

OPIS: bohaterowie hitu „Moje córki krowy”, który w 2015 roku podbił serca publiczności i krytyków, powracają w nowej, zaskakującej odsłonie. Tym razem ulubiona reżyserka Polaków, Kinga Dębska, zabiera widzów do czasów PRL-u i dzieciństwa Marty i Kasi. W gwiazdorskiej obsadzie prequelu „Moje córki krowy” – słodko-gorzkiej opowieści o dojrzewaniu i potrzebie wolności, której fabułę ponownie zainspirowały osobiste doświadczenia autorki, występują: Adam Woronowicz, Kinga Preis, Ewa Wiśniewska, Katarzyna Kwiatkowska, Rafał Rutkowski oraz stawiające pierwsze kroki na dużym ekranie Barbara Papis i Alicja Warchocka. „Przyjrzyjmy się życiu naszych rodziców i zauważmy, jak wiele z nich jest w nas. Ten film będzie taką właśnie intymną podróżą w świat dzieciństwa – wzruszającą, bardzo zabawną i pełną emocji” -Kinga Dębska, reżyserka.

źródło: BDK
Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: