Policja poszukuje zaginionej 14-latniej Aleksandry

Policja poszukuje zaginionej 14-latniej Aleksandry

12 września 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Policjanci z Fordonu prowadzą poszukiwania 14-latki, która w miniony wtorek (07.09.2021) wyszła z miejsca zamieszkania nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących się przyczynić do odnalezienia nastolatki.

Komisariat Policji Bydgoszcz-Fordon został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu:

ALEKSANDY PAWLAK  lat 14, która w dniu 07 września 2021 r. wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie wróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Reklamy
Reklamy

RYSOPIS ZAGINIONEJ: 158 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała (waga około 50 kg), twarz okrągła, oczy koloru niebieskiego, włosy koloru ciemnego długie kręcone sięgające ramion.

14-latka w dniu zaginięcia mogła być ubrana w czarny gruby sweter w bordowe romby, spodnie typu legginsy koloru niebieskiego. Może mieć ze sobą plecak szkolny w kolorze szarym firmy Hi-Tec.

Ktokolwiek zna miejsce jej pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon przy ul. Wyzwolenia 122  lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 58 59 albo na numer alarmowy Policji 112.

źródło: Policja Kujawsko-Pomorskie

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: