BUT Brodnica 2021

BUT Brodnica 2021

6 września 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

DWA DNI, KILKANAŚCIE SPEKTAKLI, NIEZWYKLI AKTORZY I CUDOWNA PUBLICZNOŚĆ – ZAPRASZAMY NA OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL BRODNICKA UCZTA TEATRALNA 2021.  BUT powraca po rocznej przerwie! 18 i 19 WRZEŚNIA 2021 na deskach Brodnickiego Domu Kultury znów gościć będą amatorskie grupy teatralne, z całej Polski.

Po wielogodzinnych dyskusjach niezależne jury, z 35 nadesłanych spektakli wybrało 11, które uświetnią Brodnicką Ucztę Teatralną 2021 . Festiwal , to niepowtarzalna okazja do obejrzenia przedstawień teatralnych, które powstają z potrzeby twórczej kreacji, z dala od głównego, instytucjonalnego nurtu życia teatralnego. Oglądanie pracy aktorów “na żywo”, na scenie, to zupełnie inne doświadczenie, niż oglądanie ich na ekranie tv czy w kinie. W teatrze nie ma dubli, nie da się tu niczego cofnąć, w każdej chwili coś może pójść nie tak, np. aktor może zapomnieć tekstu – dlatego każdy spektakl teatralny jest tak wyjątkowy, za każdym razem odkrywa się w nim coś nowego. Stało się już tradycją, że OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL BRODNICKA UCZTA TEATRALNA inauguruje jakiś wyjątkowy monodram. W tym roku spektaklem otwarcia będzie recital MAGDALENY SMALARY, Magdale, “KOBIETA DO ZJEDZENIA”, na który zapraszamy 17 WRZEŚNIA, o GODZ. 18:00.

Reklamy
Reklamy

Będzie zabawnie i lirycznie. Będzie o smakach, o apetytach, o filozofii jedzenia, o proteinach, białkach, skrobiach i o dietach. Aktorka temat zna od podszewki, mając za sobą, m.in. terapię odchudzającą u…hipnotyzera:-)

NA WSZYSTKIE SPEKTAKLE WSTĘP WOLNY! Wejściówki do odbioru od 6 września, na portierni BDK.

ORGANIZATOR – Stowarzyszenie Przyjaciół Kultury i Sztuki “BRACTWO

OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL BRODNICKA UCZTA TEATRALNA JEST WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO oraz GMINY MIASTA BRODNICA.

Koordynator Festiwalu – ANETA GIEMZA-BARTNICKA

źródło: UM Brodnica

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: