Seanse familijne w BDK

Seanse familijne w BDK

5 września 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Dziś (5 WRZEŚNIA) w BDK odbędą się seanse familijne – o godz. 12:00 film Wiedźmy a o 14:00 Psi Patrol. 

GODZ. 12:00 – SEANS Z MAMĄ I TATĄ: „WIEDŹMY” (110′)

Reklamy
Reklamy

Film Zemeckisa to dostosowana do współczesnej publiczności, innowacyjna wizualnie adaptacja popularnej powieści Roalda Dahla. Jest to pełna mrocznego humoru, a zarazem wzruszająca historia osieroconego chłopca (Bruno), który pod koniec 1967 roku zamieszkuje z kochającą babcią (Spencer) w Alabamie, w miasteczku Demopolis. Kiedy chłopiec i babcia spotykają zwodniczo piękne, lecz na wskroś diaboliczne wiedźmy, kobieta przezornie wyjeżdża z młodym bohaterem do luksusowego kurortu nad morzem. Niestety, zjawiają się tam dokładnie wtedy, kiedy Wielka Wiedźma (Hathaway) zwołuje swoje koleżanki z całego świata – rzecz jasna, pod przykrywką – w celu przeprowadzenia swojego niecnego planu. (opis dystrybutora)

OBSADA: Anne Hathaway, Octavia Spencer, Stanley Tucci.

GODZ. 14:00 – „PSI PATROL” (ok. 40′)

Kinoteka nadal funkcjonuje w reżimie sanitarnym.

Przypominamy, że filmy wyświetlane w bloku SEANS Z MAMĄ I TATĄ adresowane są WYŁĄCZNIE do dzieci w wieku szkolnym! Bardzo prosimy opiekunów, by zwrócili na to uwagę planując wyjście z dzieckiem do KINOTEKI.

Maluszków (od niemowlaka do przedszkolaka) zapraszamy do KINA MALUCHA na seanse sensoryczne, o godz. 14:00 – w tym bloku proponujemy krótsze bajki, dzieci mogą siedzieć u opiekunów na kolanach albo poruszać się swobodnie po sali, włączone jest lekkie oświetlenie, a dźwięk przyciszany.

Poznajcie obowiązujące u nas zasady bezpieczeństwa:

* zarówno obsługa KINOTEKI , jak i odwiedzający ją goście zobowiązani są do noszenia maseczek;

* obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia przekąsek;

* na seanse KINOTEKI BRODNICA obowiązują wejściówki – do odbioru w portierni BDK.

Pełny tekst regulaminu dostępny jest na stronie bdk.brodnica.net

Prosimy też o punktualność – przed seansami nie ma bloków reklamowych, filmy rozpoczynają się punktualnie o wyznaczonych godzinach.

Wszystkie seanse KINOTEKI BRODNICA są BEZPŁATNE! Nie ma biletów, nie ma rezerwacji. Salę otwieramy kwadrans przed seansem.

źródło: UM Brodnica

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: