Biesiada z Senatorem

Biesiada z Senatorem

31 sierpnia 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Senator Ryszard Bober serdecznie zaprasza na imprezę plenerową “Biesiada z Senatorem”, która odbędzie się w piątek 3 września o godz. 16:30, na placu Centrum Bankietowo-Konferencyjnego FAMILIA, ul. Przemysłowa 26, 87-330 Jabłonowo Pomorskie.

W programie imprezy przewidziano:

Reklamy
Reklamy

16:30 rozpoczęcie imprezy, WYSTĘP GRUPY POD NIEBEM

17:10 pokaz Chorągwi Husarskiej Województwa Kujawsko-Pomorskiego

17:40 WYSTĘP MIKOŁAJA JABŁOŃSKIEGO

18:00 PODSUMOWANIE KONKURSU LIST DO TATY

18:20 WYSTĘP GRUPY POD NIEBEM

18:40  POKAZ BALONOWY

19:00 KONCERT ZESPOŁU Żuki ( zespół zagra 2/3 utwory i zrobi przerwę – w trakcie której na scenie Senator RP Ryszard Bober, Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki, wicemarszałek sejmu Piotr Zgorzelski, prezes PSL Władysław Kosiniak Kamysz, marszałek województwa Piotr Całbecki, powiedzą kilka słów i podziękują za przybycie)

21:00 Koncert zespół Karmel

W załączeniu przesyłam plakat z informacjami o pozostałych atrakcjach.

Biesiadę poprzedzi “Debata Samorządowa”, o godz. 13:30, w Centrum Konferencyjno-Bankietowym „Familia” w Jabłonowie Pomorskim poświęcona aktualnym problemom samorządności w Polsce. W debacie udział potwierdził m.in. marszałek senatu prof. Tomasz Grodzki.

Wydarzenie zorganizowane będzie z inicjatywy Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego przy współudziale senatora Ryszarda Bober. W trakcie debaty poruszone zostaną zagadnienia związane z prawno-ustrojowymi oraz organizacyjnymi i finansowymi aspektami funkcjonowania samorządu terytorialnego w kontekście realizacji zadań w zakresie rozwoju lokalnego i regionalnego.

Uczestnikami debaty będą przedstawiciele środowisk samorządowych z województwa kujawsko-pomorskiego, a także członkowie senackiej Komisji Samorządu Terytorialnego i Administracji Państwowej.

źródło: nadesłane 

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: