Umowa na rewitalizację parku podpisana!

Umowa na rewitalizację parku podpisana!

19 sierpnia 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

18 sierpnia 2021 r. w Urzędzie Miejskim w Brodnicy podpisana została umowa na realizację prac inwestycyjnych zadania pn. Rewitalizacja zielonych płuc miasta Brodnicy. Wykonawcą prac została firma Sorted Sp. z o. o. z Piaseczna, który wygrała przetarg na to zadanie.

„Specjalizujemy się w zagospodarowaniu przestrzeni publicznych, parków, zieleni, budowie i projektowaniu oraz utrzymaniu takich terenów. Realizowaliśmy inwestycje podobne oraz większe od zadania w Brodnicy. Nasze doświadczenie pozwala, żeby podjąć się u Państwa tego wyzwania.” – mówił podczas spotkania Paweł Kozłowski prezes Sorted Sp. z o. o.
Podpisana z wykonawcą umowa opiewa na kwotę 7.730.400 zł, z czego 5.699.886 zł to dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.
„Cieszę się, że rozpocznie się realizacja długo oczekiwanej przez mieszkańców inwestycji. Mam nadzieję, że prace przebiegać będą sprawnie i bez większych problemów.” – podkreśla Jarosław Radacz Burmistrz Brodnicy

Inwestycja ma rozpocząć się we wrześniu br. i zgodnie z umową zostać zrealizowana w III kwartale 2022 roku.

Reklamy
Reklamy

źródło: UM Brodnica

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: