Kabaret Paraninormalni “Bez znieczulenia”

Kabaret Paraninormalni “Bez znieczulenia”

18 sierpnia 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia.

15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart! Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.
„Bez znieczulenia” to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15. lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

Reklamy
Reklamy

„Bez znieczulenia”, to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie? Jak znaleźć miłość w Internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze – czy teściowa to też rodzina? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

BILETY w BDK albo na kupbilecik.pl

źródło: BDK

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: