Wypadki i kolizje w minionym tygodniu

Wypadki i kolizje w minionym tygodniu

16 sierpnia 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

W ostatnim tygodniu strażacy OSP i PSP uczestniczyli w następujących zdarzeniach drogowych na terenie powiatu brodnickiego. Odnotowano 2 kolizje drogowe i pożar samochodu. Szczegóły tych interwencji:

11.08.2021r. – godz. 12.34 – Jabłonowo Pomorskie, ul. Grudziądzka – Kolizja dwóch samochodów osobowych. Pojazdami podróżowały łącznie 4 osoby. ZRM udzielił pomocy jednej osobie, która pozostała na miejscu bez hospitalizacji. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i przemieszczeniu pojazdów na pobocze drogi do czasu przyjazdu pomocy drogowej, teren działań uprzątnięto. W działaniach brał udział zastęp KP PSP w Brodnicy oraz OSP Jabłonowo Pomorskie.

Reklamy
Reklamy

12.08.2021r. – godz. 08.41 – Brodnica, ul. Sądowa – Dostawczy Nissan najechał na tył osobowego Fiata i przepchnął go uszkadzając dwa stojące przed nim kolejne samochody dostawcze. Nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń. Ruch na DK15 odbywał się wahadłowo. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomocy w przemieszczeniu Fiata na autolawetę.  Przywrócono stan jezdni do dalszej eksploatacji. W działaniach brały udział 2 zastępy KP PSP w Brodnicy.

13.08.2021r. – godz. 23.03 – Jastrzębie, gm. Bartniczka –  Pożar samochodu osobowego na drodze lokalnej, bez osób poszkodowanych. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu gaśniczego wody na palący się pojazd. W działaniach brał udział zastęp KP PSP w Brodnicy oraz OSP Grążawy.

źródło: KP PSP w Brodnicy

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: