Pożary na terenie powiatu w pierwszym tygodniu sierpnia

Pożary na terenie powiatu w pierwszym tygodniu sierpnia

10 sierpnia 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Na terenie powiatu brodnickiego w dniach od 02-08.08.2021 r. straż pożarna odnotowała następujące przypadki pożarów.  

03.08.2021r., godz. 12.28 – Brodnica ul. Kopernika – pożar auta osobowego. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano ugaszony, przez właściciela przy pomocy gaśnicy, pożar auta osobowego. Na miejscu oprócz właściciela znajdował się jego wnuk, który doznał niewielkiego otarcia naskórka nogi lewej. Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, założeniu opatrunku dziecku i odłączeniu akumulatora w samochodzie. W działaniach brał udział zastęp KP PSP w Brodnicy.

Reklamy
Reklamy

06.08.2021r., godz. 05.22 – Czekanowo gm. Bobrowo – pożar balotu słomy na polu. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, palącą się sprasowaną słomę ugaszono jednym prądem wody. W działaniach brał udział zastęp KP PSP w Brodnicy i OSP Zgniłobłoty.

07..08.2021r., godz. 11.59 – Osiek, pożar balotu słomy na polu uprawnym. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, palącą się sprasowaną słomę ugaszono jednym prądem wody. W działaniach brał udział zastęp KP PSP w Brodnicy i OSP Osiek.

08.08.2021r., godz. 09.23 – Karbowo ul. Okrężna, zadymienie w pomieszczeniu kotłowni w budynku mieszkalnym. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomieszczenie oddymiono i przewietrzono. Wykonano pomiary stężenia substancji niebezpiecznych, nie stwierdzono zagrożenia. W działaniach brał udział zastęp KP PSP w Brodnicy.

źródło: KP PSP w Brodnicy

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: