III Festiwal ClassiX

III Festiwal ClassiX

6 sierpnia 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Trzecia edycja Festiwalu ClassiX już 21 sierpnia 2021 r. w Brodnicy. Muzyczna podróż festiwalowa rozpocznie się o godz. 19 na brodnickim Przedzamczu. Festiwal zainauguruje koncert jazzowy VAS|Majewski Duo – kolektyw węgierskiego hammondzisty jazzowego Bence Vas i jednego z najlepszych polskich perkusistów młodego pokolenia – Kacpra Majewskiego. Po wielkiej jazzowej uczcie, o godzinie 20 na scenę z przytupem wkroczy zespół BUM BUM ORKeSTAR, by porwać publiczność żywiołową i bardzo energetyczną muzyką bałkańsko-klezmerską.

Trzecia edycja Festiwalu ClassiX odbywa się w trzech urokliwych zakątkach Polski – na brodnickim Przedzamczu, w Korbielowie na łące przy Cafe Siena, a także w łańcuckim Parku Angielskim. Kolejne dwa koncerty odbędą się 28 sierpnia o godz. 21 na malowniczej łące przy Cafe Siena w Korbielowie oraz jesienią 2021 w Łańcucie w Parku Angielskim przy MDK.

Reklamy
Reklamy

Koncerty będą transmitowane za pośrednictwem FB, You Tube’a i lokalnych telewizji.

Festiwal dofinansowano m.in. z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Partnerem Festiwalu jest Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła m.in. TVP Kultura.

Współorganizatorem Festiwalu jest Burmistrz Brodnicy.

źródło: UM Brodnica

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: