Obchody Święta Policji w Brodnicy

Obchody Święta Policji w Brodnicy

24 lipca 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Święto Policji to szczególny dzień dla każdego funkcjonariusza Policji. Jest to czas awansów, nominacji i odznaczeń. Tegoroczne obchody Święta Policji obyły się w kameralnym gronie osób awansowanych i kierownictwa brodnickiej komendy.

Wczoraj (22.07.) brodniccy policjanci obchodzili przypadające na dzień 24 lipca Święto Policji. Funkcjonariusze spotkali się w Sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy  na uroczystej zbiórce.  Obchody Święta w tym trudnym dla całego społeczeństwa okresie,  obyły się w kameralnym gronie osób awansowanych na wyższe stopnie służbowe oraz kierownictwa brodnickiej komendy.

Reklamy
Reklamy

Podczas zbiórki Komendant  Powiatowy Policji w Brodnicy mł. insp. Tomasz Skoneczka wręczył policjantom akty nominacyjne na wyższe stopnie służbowe, a także podziękował policjantom za wzorowe wypełnianie obowiązków w zapewnianiu bezpieczeństwa na terenie powiatu brodnickiego. Gratulował awansów i życzył dalszych sukcesów zarówno zawodowych , jak i prywatnych. Za trud  i zaangażowanie w wykonywaniu swoich obowiązków Komendant Skoneczka podziękował również pracownikom cywilnym Policji, bez których żadna komenda nie funkcjonowałaby prawidłowo.

Podczas uroczystości trzydziestu funkcjonariuszy zostało mianowanych na wyższe stopnie służbowe, w tym dwóch policjantów otrzymało stopnie oficerskie- podkomisarza.

źródło: KPP Brodnica

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: