Kurs stylizacji i przedłużania paznokci

Kurs stylizacji i przedłużania paznokci

25 czerwca 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Dnia 23 czerwca 2021 roku w Brodnicy zakończyło  się szkolenie zawodowe „Stylizacja i przedłużanie paznokci”. Organizatorem szkolenia było Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Toruniu.

W kursie brali udział uczestnicy i absolwenci 2-1 Hufca Pracy w Brodnicy. Cały warsztat trwał 30 godzin. Realizacja programu szkolenia pozwoliła uczestniczkom na zdobycie nowych umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Po ukończeniu kursu i zdanym egzaminie młodzież otrzymała  zaświadczenia, potwierdzające zdobycie cennych kwalifikacji.  Kurs stylizacji i przedłużania paznokci umożliwi młodzieży podjęcie pracy w zawodzie stylistki paznokci. Wybór szkolenia podyktowany był zapotrzebowaniem na dane umiejętności na lokalnym rynku pracy oraz ze względu na predyspozycje młodych osób. Kompetencje, zainteresowania i potrzeby zostały zbadane przez doradców zawodowych Młodzieżowego Centrum Kariery w Brodnicy, przed rozpoczęciem kursu.

Reklamy
Reklamy

Szkolenie zakończyło się egzaminem potwierdzającym zdobyte kwalifikacje zawodowy. Kursantki będą miały możliwość podjęcia pracy w gabinetach kosmetycznych lub założenia własnej działalności gospodarczej. Wszystkim uczestniczkom gratulujemy i życzymy sukcesów zawodowych.

Jeżeli  jesteś zainteresowana/-y podobnymi kursami i szkoleniami zawodowymi to zgłoś się do Ochotniczych Hufców Pracy w Brodnicy. Rekrutacja trwa. Zostań uczestnikiem OHP. Zapraszamy do Młodzieżowego Centrum Kariery oraz 2-1 Hufca Pracy w Brodnicy, ul. Przykop 57.

źródło: nadesłane/MCK Brodnica/Grażyna Moszczyńska, fot. Grażyna Moszczyńska, Monika Wiśniewska

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: