Wręczenie medali „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”

Wręczenie medali „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”

18 czerwca 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

„Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku,  nie unosi się pychą; nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje. – „Hymn do miłości” 1 List do Koryntian 13, 4-8″

W dniu 10 czerwca  2021 r. w Gminnym Ośrodku Kultury  w Bobrowie  zostały wręczone medale „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej na wniosek Wójta Gminy Bobrowo przyznał medale 12 parom z terenu naszej gminy, które obchodziły swój jubileusz już w 2020 r.

Reklamy
Reklamy

W zaszczytnym gronie Dostojnych Jubilatów, uhonorowanych odznaczeniem „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.

Wśród zaproszonych gości były także pary które obchodziły Diamentowe Gody – Jubileusz 60 – lecia pożycia małżeńskiego.

Wszystkie Jubileusze to symbole wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeństwa, to wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związek małżeński.

Szanownym Jubilatom życzymy wszelkiej pomyślności, wielu wspólnie spędzonych lat w zdrowiu, szczęściu oraz wzajemnej miłości w otoczeniu najbliższych.

źródło: UG Bobrowo

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: