Poszukiwany 36-latek wskoczył do wody – myślał, że uniknie spotkania z policją

Poszukiwany 36-latek wskoczył do wody – myślał, że uniknie spotkania z policją

15 czerwca 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Policjanci z Rypina zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Zdesperowany 36-latek, chcąc uniknąć więzienia, podczas ucieczki wskoczył do wody. Na nic mu się to jednak zdało, bo po chwili był już w rękach funkcjonariuszy.

W miniony piątek (11.06.21) rypińscy kryminalni ustalili, że poszukiwany przez nich do odbycia kary więzienia 36-latek może ukrywać się w jednym z domów na terenie gm. Rypin. Policjanci natychmiast udali się pod wytypowany adres. Na miejscu przeprowadzili rozmowę z właścicielem posesji, który zaprzeczył, że przebywa u niego poszukiwana osoba. Kryminalni jednak nie dali się zwieść i postanowili sprawdzić to miejsce. W tym samym momencie zauważyli wychodzącego z krzaków mężczyznę, który zaczął uciekać. Policjanci rozpoznali, że to poszukiwany przez nich 36-latek i ruszyli za nim w pościg. Mężczyzna nie reagował na polecenia policjantów, aby się zatrzymał i kontynuował ucieczkę, wskakując do rowu melioracyjnego wypełnionego wodą. Policjanci nie odpuścili. Po chwili mężczyzna był już w rękach kryminalnych. Podczas legitymowania potwierdziło się, że to poszukiwany przez nich 36-latek.

Jeszcze tego samego dnia zatrzymany trafił do policyjnego aresztu, skąd został przekonwojowany do zakładu karnego. Spędzi tam 10 miesięcy za to, że pomimo sądowego zakazu kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Reklamy
Reklamy

źródło: KPP Rypin

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: