Wspólne szkolenie ZUS i PFRON

Wspólne szkolenie ZUS i PFRON

14 czerwca 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

17 czerwca w godz. 10-11.30 odbędzie się bezpłatne szkolenie online prowadzone przez ekspertów bydgoskiego i toruńskiego oddziału ZUS oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. W trakcie szkolenia eksperci wyjaśnią, dlaczego warto zatrudniać osoby z niepełnosprawnościami, a także co zrobić, by uzyskać dofinansowanie wynagrodzenia dla pracownika z orzeczoną niepełnosprawnością. Podpowiedzą także, na jaką pomoc finansową może liczyć niepełnosprawny, który prowadzi własną działalność gospodarczą. Eksperci wyjaśnią także, czy osoby z niepełnosprawnością, które pobierają świadczenia emerytalno-rentowe mogą wykonywać pracę zarobkową.

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu przyjmowane są do 14 czerwca pod adresem: mkucinska@pfron.org.pl (w zgłoszeniu należy podać swój numer kontaktowy oraz ilość osób deklarujących udział). Po otrzymaniu zgłoszenia zostanie do Państwa wysłany link do szkolenia, które odbędzie się za pośrednictwem platformy MS Teams- mówi Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Reklamy
Reklamy

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu pracodawców, biura rachunkowe oraz osoby z niepełnosprawnościami prowadzącymi własną firmę.

źródło: ZUS

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: