Jest ślad w poszukiwaniach Adriana! Znaleziono część od ubrania

Jest ślad w poszukiwaniach Adriana! Znaleziono część od ubrania

6 czerwca 2021 Wyłącz przez naczelny
Podziel się z innymi:

Wczoraj (05.06.2021 r.) Fundacja Na Tropie kolejny już raz prowadziła poszukiwania zaginionego Adriana Dudka. Jesienią zeszłego roku wytypowano miejsce w rzece Drwęcy gdzie mogą znajdować się szczątki Adriana. Wczoraj podczas poszukiwań próbowano dotrzeć do tego miejsca lecz niestety widoczność wody nie pozwoliła na to i poszukiwania pod wodą przez płetwonurków trzeba było zakończyć. Jak poinformowała organizacja trzeba czekać na poprawę warunków w rzece do penetracji wyznaczonego obszaru. Niestety może to potrwać kilka, a nawet kilkanaście tygodni.

Jak się jednak okazało pod sam koniec poszukiwań zorganizowanych przez fundację z Drwęcy została wyłowiona – przez członków KS Magnes z Ostródy- (na magnes neodymowy), klamra od paska do spodni. Jolanta Dudek (mama Adriana) potwierdziła, że należała do jej syna. Początkowo sądzono, że Adrian wyszedł z domu w dresach, lecz mama znalazła je w domu. Brakowało natomiast spodni z takim właśnie paskiem. To ważny ślad, który potwierdza kierunek naszych poszukiwań. Na miejscu są kryminalni z KPP Brodnica.


Fundacja dziękuje wszystkim za pomoc w poszukiwaniach: nurkom z Legnicy Robertowi i Tomaszowi, WOPR z Brodnicy, ekipie nurków z Ostródy, wolontariuszom Fundacji Na Tropie.

źródło: Facebook Fundacja na tropie

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: