Turniej Piłki Nożnej o Puchar Młodzieżowej Rady

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Młodzieżowej Rady

5 czerwca 2021 Wyłącz przez naczelny
Podziel się z innymi:

19 czerwca 2021 r. odbędzie się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Młodzieżowej Rady Konsultacyjnej Miasta Brodnicy. Rozgrywki odbędą się na boisku sztucznym na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brodnicy. Początek godz. 14.00. Turniej skierowany jest do osób między 15 a 23 rokiem życia.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do dnia 10 czerwca mailowo mrmbrodnica@wp.pl lub w wiadomości na Facebooku Młodzieżowej Rady Konsultacyjnej Miasta Brodnica. Zgłoszenie musi zawierać: nazwę drużyny, imię i nazwisko kapitana oraz telefon kontaktowy.


Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia muszą posiadać zgody rodziców lub opiekunów. Zawodnicy zabierają ze sobą dokument potwierdzający tożsamość np. legitymacja.

Drużyna liczyć może maximum 10 zawodników. Mecze rozgrywane będą „szóstkami” tj. 5+1 (w tym bramkarz). W rozgrywkach mogą brać udział wyłącznie mieszkańcy Brodnicy i Powiatu Brodnickiego.

Wstęp wolny.

Organizatorem wydarzenia jest Młodzieżowa Rada Konsultacyjna Miasta Brodnicy i Urząd Miejski w Brodnicy. Współorganizatorem: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brodnicy.

Regulamin turnieju w załączniku.

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: