Przetarg na przebudowę dróg gminnych w Cielętach, Podgórzu i Wybudowaniu Michałowo

Przetarg na przebudowę dróg gminnych w Cielętach, Podgórzu i Wybudowaniu Michałowo

3 czerwca 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

W dniu  27 maja ogłosiliśmy przetarg na zadanie inwestycyjne pn. „Przebudowa dróg w miejscowościach Wybudowanie Michałowo, Podgórz i Cielęta”. Zadanie składa się z trzech  części:

  • przebudowy drogi gminnej nr 080527C (ul. Widokowa) w miejscowości Wybudowanie Michałowo na odcinku o długości 936,3 metrów (od granicy z miastem Brodnicą), obejmującej wykonanie nawierzchni jezdni o szerokości od 4,5 do 5,4 metra z kostki brukowej, budowę zjazdów do nieruchomości, odwodnienia drogi i ustawienie oznakowania,
  • przebudowy drogi gminnej nr 80593C (ul. Orzechowa) w miejscowości Podgórz o długości 432 metrów, w tym: zmianę nawierzchni jezdni z płyt betonowych i gruntowej na nawierzchnię z kostki brukowej o szerokości od 3 do 5 metrów, wykonanie zjazdów indywidualnych na pola i do posesji, wykonanie odwodnienia i oznakowania drogi,
  • przebudowy gminnej drogi wewnętrznej na osiedlu bloków w  Cielętach o długości 128,6 m, w tym: przebudowę jezdni o szerokości 6 metrów z kostki brukowej, zjazdów do posesji,  chodnika dla pieszych i wykonanie elementów odwodnienia jezdni.

Zainteresowane firmy zapraszamy do składania ofert za pośrednictwem elektronicznej Platformy zakupowej: https://platformazakupowa.pl/pn/brodnica.ug. Termin składania ofert upływa  w piątek 11 czerwca 2021r. o godzinie 10:00.

źródło: UG Brodnica

Reklamy
Reklamy
Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: