Konkurs – Najpiękniejszy balkon w mieście

Konkurs – Najpiękniejszy balkon w mieście

2 czerwca 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Zapraszamy Mieszkańców Brodnicy, posiadających balkon w budynku mieszkalnym zlokalizowanym na terenie Brodnicy, do wzięcia udziału w Konkursie pn. „Najpiękniejszy balkon w mieście”. Konkurs trwa od 1 czerwca 2021 r. do 15 lipca 2021 r.
Celem konkursu jest kształtowanie świadomości ekologicznej, wzbudzanie poczucia odpowiedzialności za środowisko i estetykę najbliższego otoczenia, a także ochrona owadów zapylających na terenach miejskich, poprzez promocję ogrodnictwa i bioróżnorodności.
Zadanie konkursowe polega na wykonaniu roślinnej aranżacji balkonu przy użyciu różnorodnych gatunków roślin zdobiących balkon przez cały okres wegetacji, a także przy użyciu roślin miododajnych i użytkowych, a następnie sfotografowaniu i przesłaniu elektronicznie lub papierowo zdjęć aranżacji balkonu (minimalnie trzech, zaś maksymalnie pięciu fotografii), w tym jednego umożliwiającego lokalizację balkonu na tle budynku, wraz z kartą zgłoszenia opracowaną według wzoru stanowiącego załącznik do Regulaminu Konkursu.
Regulamin konkursu dostępny jest na na stronie internetowej www.brodnica.pl w zakładce Ochrona Środowiska/Konkursy.
Informacje o konkursie udzielane są pod numerem telefonu: 56 49 30 335 lub pod adresem e-mail: balkony@brodnica.pl.
Organizatorem konkursu jest Urząd Miejski w Brodnicy.
Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: