Zapraszamy na Dzień Dziecka do brodnickiego Muzeum

Zapraszamy na Dzień Dziecka do brodnickiego Muzeum

31 maja 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Dzień Dziecka już jutro, a my zachęcamy do spędzenia tego radosnego dnia w Muzeum w Brodnicy. Muzealnicy przygotowali dla dzieci ofertę zwiedzania muzeum zupełnie za darmo!

Prosimy, aby pamiętać o wciąż obowiązujących ograniczeniach związanych z epidemią Covid19. W muzeum jednocześnie może przebywać na każdej z sal w poszczególnych obiektach (zamek 4 sale, spichlerz 3 sale, Brama Chełmińska 4 sale) piętnaście osób.

Reklamy
Reklamy

 Muzealnicy przypominają nauczycielom i wychowawcom o możliwości zwiedzania wystaw przez klasy szkolne i oddziały przedszkolne oraz uczestniczenia takich grup w zajęciach edukacyjnych. Zapraszają zorganizowane grupy na zajęcia przyrodnicze i historyczne, które odbywają się codziennie w godzinach pracy Muzeum. Zajęcia dostosowywane są do wieku uczestników. Czas ich trwania to około 1 godz. Zajęcia możliwe są w małych grupach do 15 os. Dlatego, klasy szkolne dzielone są na dwie grupy, które w tym samym czasie mają zajęcia przyrodnicze w spichlerzu i historyczne na zamku.

Cena:  dzieci do 6 lat wchodzą  bezpłatnie, dzieci i młodzież cena biletu 3,00 zł lub karnet  na wszystkie obiekty 5,00 zł, dorośli 5,00 zł lub karnet 10,00 zł. Z uwagi na limity osób przebywających na wystawach, bardzo prosimy, aby nauczyciele zgłaszali udział w zwiedzaniu obiektów Muzeum pod numerem telefonu 56 49 505 70.

 

źródło: UM Brodnica

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: