Wypadek w Kawkach – jedna osoba w stanie ciężkim

Wypadek w Kawkach – jedna osoba w stanie ciężkim

31 maja 2021 Wyłącz przez naczelny
Podziel się z innymi:

Wczoraj (30.05.2021r.) o godz. 19.15 w miejscowości Kawki w gminie Bobrowo doszło do wypadku samochodu osobowego z motocyklistą. Osoby podróżujące samochodem nie doznały obrażeń. Motocyklista w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. 
Służby wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku. Siły i środki: OSP Nieżywięć, JRG Brodnica, ZRM, Policja, LPR
Komunikat Policji 

Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym ranny został motocyklista. Mężczyzna śmigłowcem przetransportowany został do szpitala.

W niedzielę (30.05.) kilka minut po godz. 19.00 policjanci z Brodnicy otrzymali zgłoszenie o wypadku motocyklisty w Kawkach. Funkcjonariusze ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że na skrzyżowaniu dróg, kierowca audi podczas skrętu w lewo zderzył się z motocyklistą.  21-letni kierowca motocykla został ranny i przetransportowano go śmigłowcem do szpitala. 20-letni kierowca audi był trzeźwy. W portfelu motocyklisty ujawniono woreczek strunowy z amfetaminą. Brodniccy policjanci ustalają, jak doszło do zdarzenia. Za spowodowanie wypadku drogowego grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


źródło: OSP Nieżywięć
Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: