Czysta Brodnica to nasza sprawa

Czysta Brodnica to nasza sprawa

31 maja 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Młodzieżowa Rada Konsultacyjna Miasta Brodnicy zaprasza do wzięcia udziału w akcji sprzątania miasta pod hasłem – Czysta Brodnica to nasza sprawa.

Masz 15 lat lub więcej, jesteś aktywny społecznie i chciałbyś zrobić coś dla środowiska? Jeśli tak, to akcja ta jest dla Ciebie. Warto by zadbać o nasze miasto i zawalczyć o lepszą przyszłość. Wspólnymi siłami stworzyliśmy akcję, której celem jest sprzątanie naszego miasta. Udział w projekcie jest w pełni dobrowolny, ale frekwencja będzie miała kluczowy wpływ, na to jaką część miasta sprzątniemy, więc zabierz ze sobą znajomych i razem z nami przyłączcie się do sprzątania Brodnicy.

Reklamy
Reklamy

Pierwsza edycja projektu odbędzie się 16 czerwca 2021 r. w godzinach od 15.00 do 18.00. Zgłaszać można się poprzez formularz, na stronie https://forms.gle/r9HnMUhVx6N7qnoq5 .

Tego dnia spotykamy się na parkingu przy Pałacu Anny Wazówny, dzielimy się na drużyny (3-4 osobowe) i ruszamy do akcji. Każda drużyna otrzyma bezpłatnie worki oraz rękawiczki. Zebrane odpady Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej odbierze z ustalonego wcześniej miejsca.

Projekt powstał przy współpracy z Urzędem Miejskim w Brodnicy. Pomysłodawczynią akcji jest brodniczanka Aleksandra Ryska.

 

źródło: UM Brodnica

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: