Zawody wędkarskie w Gminie Brzozie

Zawody wędkarskie w Gminie Brzozie

25 maja 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

W niedziele, 23.05.2021 r. nad Jeziorem Wielkie Leźno w gminie Brzozie odbyły się pierwsze zawody spinningowe z łodzi O Puchar Wójta Gminy Brzozie organizowane przez Gminę Brzozie i „Uwaga Wędkarz”. Już o 6:00 nad brzegiem jeziora zebrało się 20 drużyno m. in. z Leźna, Kurzętnika, Bratiana, Nowego Miasta Lubawskiego, Osieka, Torunia i Pabianic. Godzinę później drużyny były już na jeziorze i rozpoczęło się wędkowanie, a zarazem oczekiwanie na rezultaty tej rywalizacji. O 13:00 wędkarze zeszli z wody i posilili się ciepłą zupą. W tym czasie Karol Chrapiński z „Uwaga Wędkarz” podliczył punkty, na podstawie których wyłoniono zwycięskie drużyny:

I miejsce – „Bezrybni Team” – Rafał Jabłoński i Marek Gerhke (5950 pkt)

Reklamy
Reklamy

II miejsce – „ Semper 440 xt” – Paweł Zieliński i Michał Sienkowski (3650 pkt)

III miejsce – „Bratian Team” – Michał Marchlewski i Jan Szczawiński (2850 pkt)

IV miejsca – „Uwaga Wędkarz Team” – Karol Chrapiński i Wojciech Wardowski (2480 pkt)

V miejsce – „Pasjonat Toruń I” – Jarosław Weber i Przemysław Rudnicki (2460 pkt)

Największa ryba:

Grzegorz Miąskowski – „Rybacy” – okoń (34 cm)

Rafał Jabłoński – „Bezrybni Team” – szczupak (97 cm)

Wójt Gminy Brzozie Pani Danuta Kędziorska-Cieszyńska pogratulowała wygranej oraz wręczyła puchary za trzy pierwsze miejsca, a także statuetki za największą rybę. Wszyscy zawodnicy otrzymali również od Pani Wójt upominki. Nagrody rzeczowe dla zwycięzców wręczył współorganizator zawodów Pan Karol Chrapiński. Serdecznie dziękujemy sponsorom za współpracę – sklep Wędkarskie ABC, Lunatic Baits, Agroturystyka Siedlik oraz gmina Osiek. Po zawodach, Pan Karol, przekazał 400 zł do Polskiego Związku Wędkarskiego na zarybienie Jeziora Wielkie Leźno.

Pierwsze zawody wędkarskie w gminie Brzozie okazały się strzałem w dziesiątkę, dlatego jeszcze w tym roku można spodziewać się kolejnych. Plany już są, o szczegółach będziemy informować na bieżąco.

 

źródło: UG Brzozie

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: