14-latka potrącona przez citroena przetransportowana śmigłowcem do szpitala

14-latka potrącona przez citroena przetransportowana śmigłowcem do szpitala

20 maja 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym ranna została 14-letnia dziewczynka. Nastolatka z obrażeniami ciała śmigłowcem przetransportowana została do szpitala.

Wczoraj (19.05.) około godz. 16.00 brodniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu dziecka przy ul. Sikorskiego w Brodnicy. Funkcjonariusze ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że 14-latka poruszająca się na deskorolce na skrzyżowaniu ulic zeszła z niej i wtargnęła wprost na przejeżdżającego citroena berlingo. Ranna dziewczynka przetransportowana została śmigłowcem do szpitala. 55-letni kierowca citroena był trzeźwy. Policjanci z Brodnicy   wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Reklamy
Reklamy

Przypominamy, że od dzisiaj  wchodzi w życie ustawa z dnia 30 marca 2021 r. o zmianie ustawy – Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 720), regulująca status hulajnóg elektrycznych, urządzeń transportu osobistego i urządzeń wspomagających ruch oraz zasady korzystania z tych urządzeń w ruchu drogowym.

źródło: KPP Brodnica

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: