Podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe

Podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe

11 maja 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

10 maja 2021r. w Brodnicy zakończył się kurs „Uprawnienia elektryczne G1 w zakresie eksploatacji”, w którym wzięło udział 8 uczestników i 2 absolwentów 2-1 Hufca Pracy w Brodnicy.

Doradca zawodowy i pośrednik pracy Młodzieżowego Centrum Kariery w Brodnicy diagnozowali młodzież w zakresie predyspozycji i przydatności nowych uprawnień dla danego uczestnika. Kurs obejmował swym zakresem następujące zagadnienia: wiadomości o prądzie, budowa urządzeń elektrycznych, zasady eksploatacji oraz instrukcje eksploatacji urządzeń energetycznych, zasady i warunki wykonywania prac konserwacyjnych, przepisy BHP i ppoż. itp. Szkolenie obejmowało 15 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych. Każdy uczestnik kursy zdał pozytywnie egzamin. Dzięki nowym kwalifikacjom zawodowym młodzież będzie bardziej atrakcyjna na rynku pracy.

Reklamy
Reklamy

Już 14 maja br. rozpoczyna się kolejny kurs zawodowy „Koparka jednonaczyniowa kl. III” skierowany do uczestników i absolwentów Ochotniczych Hufców Pracy. Aby wziąć udział w tego typu szkoleniach i kursach zawodowych należy być uczestnikiem lub absolwentem OHP. Nabór do 2-1 Hufca Pracy w Brodnicy na rok szkolny 2021/2021 trwa. Zgłoś się i zapisz. Czekamy na Ciebie osobiście: 2-1 Hufiec Pracy w Brodnicy, ul. Przykop 57/6, tel. 56-49-40-163, e-mail: 2-1hp.brodnica@ohp.pl

źródło: MCK/Grażyna Moszczyńska 

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: