Z gratulacjami u finalisty The Voice Kids

Z gratulacjami u finalisty The Voice Kids

22 kwietnia 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

„To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące”. Ten cytat z „Alchemika” Paulo Coelho znakomicie opisuje ostatnie wydarzenia z życia Mikołaja Jabłońskiego z Konojad. Nastolatek z powiatu brodnickiego wystąpił w finale popularnego ogólnopolskiego telewizyjnego talent show dla dzieci uzdolnionych wokalnie. Sukcesu gratulowali finaliście przedstawiciele Zarządu oraz Rady Powiatu w Brodnicy.  

Kilka dni temu zakończył się czwarty sezon programu telewizyjnego The Voice Kids, w którym mieszkaniec powiatu brodnickiego Mikołaj Jabłoński, prowadzony przez trenerkę wokalną Joannę Nehring-Roszkowską, osiągnął sukces, docierając do finału. Z ogromną dumą i wielkimi emocjami wszyscy śledziliśmy drogę młodego wokalisty w tym programie, podziwialiśmy technikę wokalną i to jak dobrze czuje się na scenie. Trzymaliśmy za Mikołaja kciuki podczas każdego jego występu przed publicznością i jury.

Reklamy
Reklamy

Starosta brodnicki Piotr Boiński, wicestarosta Stanisław Kosakowski oraz przewodniczący Rady Powiatu Roman Pytlasiński wystosowali do Mikołaja list gratulacyjny.

„Jesteśmy niezwykle dumni, że mieszkaniec powiatu brodnickiego wystąpił w finale tego wyjątkowego programu –czytamy w liście. – Media okrzyknęły Ciebie „małym wielkim showmanem”. Myślimy, że to określenie świetnie opisuje Ciebie na scenie. Widać, że czujesz się na niej  przed kamerami jak ryba w wodzie. Do tego masz niesamowity głos i charyzmę sceniczną. Masz wielki talent, ale też potrafisz ciężko pracować, aby spełniać swoje marzenia. Wierzymy, że to dopiero początek Twojej scenicznej kariery. Życzymy wytrwałości w podążaniu za tym, co kochasz, wielu sukcesów i spełniania kolejnych marzeń”.

Poniżej pełna treść gratulacji – kliknij na obraz, żeby przeczytać

Pełna treść listu gratulacyjnego - kliknij, żeby przeczytać

21 kwietnia 2021 Przewodniczący Rady Powiatu Roman Pytlasiński wraz z Justyną Prajs, naczelnikiem Wydziału Edukacji Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Brodnicy, udali się do Konojad, do rodzinnego domu Mikołaja, aby przekazać mu gratulacje oraz nagrodę. Mieli też okazję wysłuchać opowieści Mikołaja i jego mamy Dominiki o drodze chłopca do finału, o jego przeżyciach związanych z programem oraz o marzeniach. Mikołaj podzielił się swoją nową pasją, którą jest gra na perkusji. Jesteśmy przekonani, że jeszcze nie raz będziemy mogli podziwiać talent Mikołaja.

źródło: Starostwo Powiatowe

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: