Interwencje straży pożarnej w ostatnim tygodniu w powiecie

Interwencje straży pożarnej w ostatnim tygodniu w powiecie

19 kwietnia 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Komenda Powiatowa PSP informuje, że w ostatnim tygodniu 12 – 18.04.2021 r. strażacy uczestniczyli na terenie powiatu brodnickiego w następujących zdarzeniach:

12.04., godz. 10.26 – Mełno – pożar ok. 90 arów trzciny przy jeziorze oraz nielegalnego składowiska śmieci. W działaniach brał udział zastęp JRG Brodnica oraz OSP Świedziebnia.

Reklamy
Reklamy

13.04., godz. 19.03 – Wichulec  – pożar ok. 10 m2 trawy przy drodze gminnej. W działaniach brał udział zastęp OSP Bobrowo.

15.04., godz. 16.23 – Karbowo, ul. Wąwozowa – pożar garażu drewnianego usytuowanego bezpośrednio przy budynku murowanym, w którym znajdowały się kolejne garaże, pomieszczenie inwentarskie i pomieszczenia mieszkalne. Podano 3 prądy gaśnicze wody: dwa w natarciu na palący się budynek i jeden w obronie budynku, w którym znajdowały się pozostałe pomieszczenia. Przewietrzono i oddymiono bezpośrednio sąsiadujące budynku. Zdemontowano drewnianą klatkę schodową prowadzącą na poddasze części garażowej oraz usunięto nadpalone i żarzące się składowane materiały. W działaniach brały udział trzy zastępy JRG Brodnica, OSP Zbiczno i OSP Zgniłobłoty.

16.04., godz. 05.57 – Pokrzydowo – przewrócony drewniany słup telekomunikacyjny, znajdujący się na poboczu drogi. Słup przemieszczono w bezpieczne miejsce, linię telekomunikacyjną zabezpieczono. W działaniach brał udział zastęp JRG Brodnica i OSP Pokrzydowo

17.04., godz.03.44 – Brodnica, ul Kamionka – otwarcie mieszkania na wniosek Policji, w związku z podejrzeniem przebywania osoby poszkodowanej. Poprzez balkon i przy użyciu sprzętu burzącego siłowo otwarto drzwi balkonowe prowadzące do mieszkania. Osoba przebywająca w mieszkaniu nie wymagała udzielenia pomocy przedmedycznej. W działaniach brał udział zastęp JRG Brodnica

źródło: KP PSP

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: