Interwencje straży pożarnej na terenie powiatu

Interwencje straży pożarnej na terenie powiatu

13 kwietnia 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Jak informuje rzecznik prasowy KP PSP w Brodnicy w ostatnim tygodniu (06 – 11.04.21 r) doszło do następujących zdarzeń, w których interweniowała straż pożarna: 

07.04., godz. 6.54 – Niewierz –  samochód osobowy zderzył się z jeleniem. W wyniku zdarzenia pojazd Peugeot Partner przewrócił się na bok zajmując jeden pas jezdni. Kierujący opuścił pojazd przed przybyciem zastępów JOP,  udzielono mu wsparcia psychicznego. Zneutralizowano oraz zebrano wszystkie płyny eksploatacyjne, które pozostały po kolizji.  W działaniach brał udział zastęp JRG Brodnica oraz OSP Zgniłobłoty.

Reklamy
Reklamy

07.04., godz. 21.44 – Brodnica ul. Paderewskiego – otwarcie mieszkania, w którym przebywała kobieta i z którą nie nawiązano kontaktu. Drzwi otworzono przy użyciu podręcznego sprzętu burzącego. W mieszkaniu znajdowała się kobieta siedzącą w fotelu bez oznak życia. Przystąpiono do resuscytacji krążeniowo – oddechowej. Przybyły na miejsce ZRM przejął działania medyczne od JOP. Po stwierdzeniu zgonu przez ZRM odstąpiono od dalszych działań.

08.04., godz. 4.12 – Mileszewy – pożar samochodu osobowego. Pojazd ugaszono poprzez podanie dwóch prądów gaśniczych w natarciu. W działaniach brał udział zastęp JRG, OSP Jabłonowo Pm. i OSP Konojady.

08.04., godz. 19.30 – Kominy – pożar trawy na nieużytkach na powierzchni ok. 3 arów ugaszony przez zastęp JRG.

10.04., godz. 21.19 – Brodnica, ul. 18 stycznia  – pożar sadzy w kominie budynku mieszkalnego. Palące się sadze ugaszono przy użyciu proszku gaśniczego i usunięto je z przewodu kominowego. Oddymiono i przewietrzono pomieszczenia mieszkalne. Przy pomocy miernika wielogazowego sprawdzono obecność tlenku węgla, zagrożenia nie stwierdzono. W działaniach brał udział zastęp JRG Brodnica

źródło: KP PSP 

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: