Tragiczny wypadek w sąsiednim powiecie

Tragiczny wypadek w sąsiednim powiecie

12 kwietnia 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Policjanci rypińskiej komendy, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło w miejscowości Szustek, gm. Skrwilno. Doszło tam do zderzenia pojazdu osobowego z motocyklem, w wyniku czego śmierć poniósł 45-letni mężczyzna.

Wczoraj (11.04.21) o 15:50 dyżurny policji w Rypinie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Szustek, gmina Skrwilno. Natychmiast udali się tam policjanci.

Reklamy
Reklamy

Po wykonanych czynnościach na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobową skodą, na prostym odcinku drogi, wykonując skręt w lewo nie upewnił się co do możliwego bezpiecznego wykonania manewru na skutek czego w auto uderzył kierujący motocyklem m-ki Honda, który był w trakcie wyprzedzania. W wyniku czego 45-letni kierowca jednośladu poniósł śmierć na miejscu. Kierowca skody był trzeźwy.

Czynności na miejscu wypadku, pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Rypinie, podjęli policjanci pionu kryminalnego. Funkcjonariusze pracować będą nad odtworzeniem przebiegu zdarzenia i wyjaśnieniem ostatecznej przyczyny wypadku.

O godzinie 15.50 nasz zastęp został zadysponowany do m. Szustek, gdzie doszło do tragicznego w skutkach dla kierowcy motocykla zderzenia z samochodem osobowym. Składamy wyrazy współczucia dla rodziny.

Opublikowany przez OSP Skrwilno Niedziela, 11 kwietnia 2021

źródło: KKP Rypin, fot. OSP Skrwilno

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: