Tragiczny wypadek na A1 – nie żyją dwie osoby

Tragiczny wypadek na A1 – nie żyją dwie osoby

6 kwietnia 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Wczoraj (05.04.21 r.) ok. godz. 22.50 na autostradzie A1 na 109 km w m. Malankowo w powiecie chełmińskim w gminie Lisewo na drodze w kierunku Gdańska doszło do tragicznego wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego. W wyniku tego zdarzenia 2 osoby poniosły śmierć na miejscu.
Samochód osobowy marki opel insygnia uderzył w tył samochodu ciężarowego iveco. Kierowca ciężarówki to 50-letni mężczyzna. Osobówką podróżowała kobieta, której dane ustala policja oraz mężczyzna w wieku 35 lat mieszkaniec powiatu grudziądzkiego.
Z relacji straży wynika, że kierowca samochodu osobowego leżał w odległości ok. 10 metrów od pojazdu. Auto znajdowało się częściowo na pasie szybkiego ruchu, a częściowo na środkowym pasie zieleni. W pojeździe uwięziona była pasażerka obydwie osoby podróżujące samochodem osobowym były nieprzytomne – bez podstawowych funkcji życiowych.
Na autostradzie wstrzymany został ruch w obu kierunkach ze względu na rozrzucone elementy karoserii samochodu, które znajdowały się w odległości nawet ok. 200 metrów pod pojazdu.
Działało siedem zastępów strażaków – JRG i dwa zastępy OSP Lisewo oraz zastęp OSP Lipienek, policja, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego.
źródło i fot: Facebook/Ratownictwo Medyczne Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego, OSP KSRG Lipienek
Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: