Śmiertelny wypadek – nie żyją dwie osoby!

Śmiertelny wypadek – nie żyją dwie osoby!

27 marca 2021 Wyłącz przez naczelny
Podziel się z innymi:

Dziś we wczesnych godzinach porannych ok. 3.34 w gminie Bobrowo w powiecie brodnickim na drodze między Zgniłobłotami a Bobrowem doszło do tragicznego wypadku. 

Samochód osobowy marki BMW uderzył w drzewo w wyniku czego dwie osoby (mężczyźni w wieku 21 i 25 lat) poniosły śmierć na miejscu. Policja pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności wyjaśniające.

Komunikat KPP Brodnica

Brodniccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło dzisiejszej nocy w miejscowości Bobrowo. Zginęło dwóch młodych mężczyzn.

Dzisiejszej nocy (27.03.2021) około godz. 3.30 brodniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Bobrowo. Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem bmw z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Na miejscu zginął 21-letni kierowca pojazdu oraz 25-letni pasażer. Brodniccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczyny tej tragedii.

Alarmowo !!! 🚨🚒 27.03.2021r. ⏱️Godzina zadysponowania : 03:35 📢 Rodzaj zdarzenia : Wypadek 🏠 Miejsce zdarzenia :…

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna w Bobrowie Sobota, 27 marca 2021

Alarm❗️🚒 🗓 27.03.2021 🕟 Godzina zadysponowania: 03:36 📢 Rodzaj zdarzenia: Wypadek drogowy, niestety w wyniku…

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna Zgniłobłoty Sobota, 27 marca 2021

źródło: WK PSP

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: