Agencji Mienia Wojskowego sprzedaje mieszkania

Agencji Mienia Wojskowego sprzedaje mieszkania

24 marca 2021 Wyłącz przez naczelny
Podziel się z innymi:

15 kwietnia Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy rozstrzygnie przetargi na sprzedaż mieszkań w miejscowości Grupa w województwie kujawsko-pomorskim. Pod młotek trafią lokale o powierzchni ponad 33 i 46 m2 oraz 57 m2. Ceny wywoławcze wahają się od 120 tys. zł za najmniejsze z mieszkań do 180 tys. zł za największe z nich. Zyski z pozytywnie rozstrzygniętych przetargów AMW przeznaczy na inwestycje mieszkaniowe dla żołnierzy zawodowych.

Wystawione na sprzedaż lokale zlokalizowane są na wojskowym osiedlu.  Dwa z nich – o powierzchni 33,2 i 57 m2  przy ul. 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich, a przeszło 46-metrowe mieszkanie przy ul. Libeckiego. Każde z mieszkań usytuowane jest na czwartym piętrze. Najmniejsze to kawalerka z niespełna 18-metrowym pokojem, kuchnią, przedpokojem i łazienką z WC. Dwa pozostałe mieszkania mają po trzy pokoje i powinny zainteresować rodziny z dziećmi, które szukają bardziej przestrzennego lokum.


Do każdego z lokali przynależy niewielki balkon oraz piwnica. Mieszkania wyposażone są w instalację elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, centralnego ogrzewania i telefoniczną. Bloki, w których mieszczą się lokale przeszły termomodernizację. Wymieniono w nich też stolarkę okienną i drzwiową klatek schodowych.

Na osiedlu zlokalizowane są sklepy, punkty usługowe oraz szkoła podstawowa. Najbliższe otoczenie to tereny zielone oraz las. Przed każdym z budynków wydzielone są miejsca parkingowe. Osiedle jest dobrze skomunikowane, a w odległości ok. 1 km znajduje się stacja kolejowa. Miejscowość Grupa położona jest ok. 11 km od Grudziądza i 21 km od Świecia.

Przetargi odbędą się 15 kwietnia br. w siedzibie Oddziału Regionalnego AMW w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 163a. Warunkiem udziału w licytacji jest wpłata wadium w wysokości oraz w terminie podanym w ogłoszeniu. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.amw.com.pl w zakładce „Nieruchomości/Przetargi nieruchomości”.

Zyski ze sprzedaży lokali w Grupie Agencja Mienia Wojskowego przeznaczy na realizację swoich ustawowych zadań związanych z zakwaterowaniem Sił Zbrojnych RP, w tym budowę nowych mieszkań dla żołnierzy.

Dodatkowych informacji udzielają:

Agata Atamańska-Pyrc

Specjalista Działu ds. Marketingu i PR

Oddział Regionalny AMW w Bydgoszczy

e-mail: a.atamanska@amw.com.pl

tel. 52 52 57 847

Małgorzata Weber

rzecznik prasowy AMW

tel. (22) 314 99 78

kom.: 695 695 600

e-mail: m.weber@amw.com.pl

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: