Szczytno: Audi wypadło z drogi. 20-letni pasażer pojazdu zginął na miejscu.

Szczytno: Audi wypadło z drogi. 20-letni pasażer pojazdu zginął na miejscu.

11 marca 2021 Wyłącz przez naczelny
Podziel się z innymi:

Szczycieńscy policjanci pod nadzorem prokuratora pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło dziś nad ranem tuż przed miejscowością Wielbark. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 22-letni kierowca Audi stracił panowanie nad pojazd, uderzył w przepust drogowy, następnie auto przeleciało kilka metrów nad ziemią i wjechało do rowu. Samochodem podróżowało troje pasażerów. Kierowca, 18-latka i 20-latek, mieszkańcy Wielbarka zostali przewiezieni do szpitali w Szczytnie, Olsztynie i Ciechanowie. Niestety trzeci z pasażerów, 20-letni mieszkaniec Dźwierzut w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

Dzisiaj (10.03.21r.) tuż przed godziną 03:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło tuż przed miejscowością Wielbark.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że 22-letni kierowca pojazdu marki Audi jadąc w kierunku Wielbarka stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w przepust drogowy, a następnie przeleciał kilka metrów nad ziemią i wjechał do rowu.

22-latek w pojeździe przewoził trzech pasażerów. Kierowca oraz 18-latka i 20-latek, mieszkańcy Wielbarka z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitali w Szczytnie, Olsztynie i Ciechanowie. Niestety trzeci z pasażerów, 20-letni mieszkaniec Dźwierzut, zmarł na miejscu wypadku.

 Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracują szczycieńscy śledczy wraz z technikiem kryminalistyki. Mundurowi zabezpieczają ślady i wykonują oględziny zarówno miejsca zdarzenia jak i pojazdu, aby ustalić dokładne szczegóły i okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

źródło i fot. KPP Szczytno

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: