Wizyta pani minister i z- cy komendanta wojewódzkiego w brodnickim hufcu

Wizyta pani minister i z- cy komendanta wojewódzkiego w brodnickim hufcu

10 marca 2021 Wyłącz przez naczelny
Podziel się z innymi:

W dniu 8marca Hufiec Pracy w Brodnicy miał zaszczyt gościć znamienite osoby. Naszą jedenastkę odwiedziła Wiceminister Rozwoju, Pracy i Technologii p. Iwona Michałek Poseł na Sejm RP, towarzyszyła jej Zastępca Komendanta Wojewódzkiego OHP  Pani Danuta Rajczak-Zalewska. Była to znakomita okazja do zaprezentowania specyfiki oraz efektów działalności pionów wychowawczego i rozwoju brodnickiego hufca.

Wychowawcy mieli rzadką możliwość do wymiany doświadczeń, obserwacji i poglądów bezpośrednio z p. Minister.


Pani Minister Michałek chętnie i zainteresowaniem zapoznała się z lokalizacją, strukturą i specyfiką naszego hufca. Wysłuchała głosu pracowników co do bieżących problemów i potrzeb lokalnych jednostek. Ponadto przedstawiła plany rozwojowe OHP w najbliższej perspektywie czasowej. Instytucji , która ma się jawić jako nowoczesna placówka wspierająca młodzież w zakresie rozwoju zawodowego jak również działalności opiekuńczo – wychowawczej .

Spotkanie miało interesujący i owocny przebieg. Wniosło wiele pozytywnej energii oraz pozwala z optymizmem patrzeć na dalsze losy i rozwój tej niezbędnej dla młodzieży instytucji.

źródło i fot: Hufiec Pracy

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: