W Toruńskiej restauracji: “Nie obsługujemy funkcjonariuszy policji i ich rodzin”

W Toruńskiej restauracji: “Nie obsługujemy funkcjonariuszy policji i ich rodzin”

7 marca 2021 Wyłącz przez naczelny
Podziel się z innymi:

Jak napisali właściciele restauracji na swoim Facebook-owym profilu – “jak niektórzy już zauważyli na naszej witrynie od kilku dni wisi pewien plakat. Jest na nim jasna informacja – nie obsługujemy policjantów i ich rodzin. Nie informowaliśmy o tym w mediach społecznościowych bo nie szukamy rozgłosu. Na miejscu co chwilę słyszymy słowa wsparcia ze strony naszych klientów.
Dziś w godzinach popołudniowych otrzymaliśmy telefon z pytaniem czy plakat nadal wisi. Po chwili zalała nas masa najniższych możliwych ocen i niepochlebnych komentarzy. Nawet w chwili pisania tego postu co chwila pojawiają się nowe. Zdjęcia profilowe wielu z tych osób wskazują jednoznacznie przynależność lub sympatyzowanie z policją.
Zapewniamy że u nas wszystko jest po staremu – robimy wszystko co w naszej mocy aby zapewnić Wam stały dopływ pysznych burgerów.
Zachowanie komentujących pokazuje jednoznacznie, że policja nie ma oporów w gnębieniu ciężko pracujących, walczących o przetrwanie w obliczu niedorzecznych obostrzeń, gnębionych i zastraszanych polskich przedsiębiorców.
Utwierdza to nas w jednym: plakat nie zniknie, zdania nie zmienimy!
Dziękujemy z całego serca wszystkim którzy wspierają nas w tym trudnym czasie. Pamiętajcie: jeszcze będzie pięknie.
EDIT: Dla jasności: plakat nie wisi od tak sobie. Jest to reakcja na zachowanie policji w stosunku do nas – bezpodstawne zatrzymanie, wielogodzinne przetrzymywanie w radiowozie w kajdankach, poniżanie, agresję, wywiezienie do innego miasta i wypuszczenie w nocy bez możliwości odwiezienia na miejsce zatrzymania. A to wszystko w sumie za brak maseczki. Sąd oddalił wszystkie zarzuty w stosunku do nas i uznał zatrzymanie za bezzasadne, policja nie ma sobie nic do zarzucenia. Na strajkach przedsiębiorców byliśmy świadkami gazowania i bicia niewinnych, spokojnych i pokojowo nastawionych osób, plakat jest też formą sprzeciwu wobec takich sytuacji.

Jak niektórzy już zauważyli na naszej witrynie od kilku dni wisi pewien plakat. Jest na nim jasna informacja – nie…

Opublikowany przez Byczy Burger Poniedziałek, 1 marca 2021

źródło: Byczy Burger
Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: