Kiermasz wielkanocny online? Tak, to możliwe!

Kiermasz wielkanocny online? Tak, to możliwe!

24 lutego 2021 Wyłącz przez naczelny
Podziel się z innymi:

Mimo trwającej epidemii nie zrezygnowaliśmy z organizacji corocznego KIERMASZU WIELKANOCNEGO. Wydarzenie odbędzie się jednak w zmienionej formule, podobnie jak JARMARK BOŻONARODZENIOWY, a zakupy będzie można robić online.
Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Brodnicy oraz lokalnych właścicieli małej i dużej gastronomii, rękodzielników i rzemieślników, którzy przygotowywali się do tegorocznej edycji WIELKANOCNEGO KIERMASZU NA D. RYNKU, serdecznie zapraszamy do udziału w Kiermaszu online!
Mamy nadzieję, że lokalne wyroby i rękodzieło, przygotowywane z sercem przez rodzimych twórców, spotkają się z Państwa dużym zainteresowaniem.
Chcemy umożliwić organizację tradycyjnego, świątecznego nastroju w domach, a jednocześnie pomóc małym, lokalnym przedsiębiorstwom, rękodzielnikom, producentom tradycyjnej żywności, rolnikom i firmom oferującym jedzenie z dowozem.
Tradycyjnie, do kupienia będzie żywność, rękodzieło wielkanocne, zabawki czy stroiki.
Do uczestnictwa w Kiermaszu zachęcamy też firmy gastronomiczne, oferujące tradycyjne, wielkanocne potrawy, z dowozem do dom
JAK TO DZIAŁA? Jeden post będzie swoistą ofertą jednego uczestnika. Będzie można wejść w kontakt z każdym wystawcą, zamówić towar lub usługę, dopytać o szczegóły transakcji itp. Wszystko w bezpiecznych warunkach.
Jeśli więc jesteś rękodzielnikiem, restauratorem czy przedsiębiorcą, który chce zaprezentować swoją firmę na KIERMASZU WIELKANOCNYM ONLINE, zapoznaj się z REGULAMINEM, wypełnij KARTĘ ZGŁOSZENIA (http://bdk.brodnica.net/imprezy/kiermasz-wielkanocny-online/) i dołącz do nas!
Zachęcamy zarówno przedsiębiorców, jak i mieszkańców Brodnicy do odwiedzin naszego Kiermaszu i wspierania lokalnych biznesów, zwłaszcza w tak ważnym czasie, jakim są zbliżające się święta
źródło: BDK
Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: