Kolejne umowy na inwestycje w gminie Brodnica podpisane

Kolejne umowy na inwestycje w gminie Brodnica podpisane

23 lutego 2021 Wyłącz przez naczelny
Podziel się z innymi:

Kolejne umowy na zadania inwestycyjne w 2021 roku podpisane. Inwestycje finansowane w całości ze środków zewnętrznych.
Dziś tj. 23 lutego podpisaliśmy dwie umowy. Pierwszą na zadanie inwestycyjne pn. „Budowa sieci kanalizacyjnej w Karbowie” z firmą Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa w Wodę „WODROL-Olsztyn”. Zaoferowana cena 630 tys. złotych. Gwarancja 5 lat. Termin realizacji zadania 31.08.2021. Zadanie obejmuję budowę odcinka sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej o długości 2094,50 metra.
Drugą na zadanie inwestycyjne pn. „Budowa sieci wodociągowych na terenie Gminy Brodnica” z firmą „Mi-Le-An” z Nowego Miasta Lubawskiego. Zaoferowana cena 161 tys. złote. Gwarancja 5 lat. Termin realizacji 31.08.2021. Zadanie obejmuje budowę 4 odcinków sieci wodociągowych o łącznej długości 1368,70 metrów w miejscowościach Kominy, Szabda, Gorczenica.
Inwestycje będą finansowane w 100% z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. W grudniu 2020 roku otrzymaliśmy dotację od Prezesa Rady Ministrów w drugim naborze z FIL na inwestycję „Budowa sieci kanalizacyjnej w Karbowie” w wysokości 900 tys. złotych. W związku z oszczędnościami na przetargu możemy pozostałą kwotę wydatkować na kolejną inwestycję tj. „Budowa sieci wodociągowych na terenie Gminy Brodnica”.
źródło: Facebook/Adam Zalewski/UG Brodnica
Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: