Wsparcie dla firm – webinarium

Wsparcie dla firm – webinarium

20 lutego 2021 Wyłącz przez naczelny
Podziel się z innymi:

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Burmistrz Brodnicy oraz Bank Gospodarstwa Krajowego serdecznie zapraszają na bezpłatne webinarium dotyczące możliwości wsparcia dla firm z Brodnicy i okolic.
Podczas spotkania przedsiębiorcy poznają możliwości uzyskania wsparcia w formie zwolnienia z podatku dochodowego PIT/CIT na 12 lub 15 lat. Wsparcie oferowane jest na nowe projekty inwestycyjne zarówno dużych firm, jak i podmiotów z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Podczas spotkania dowiesz się w jaki sposób zmieniły się warunki wsparcia dla firm z powiatu brodnickiego i kto może uzyskać pomoc w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
W drugiej części wydarzenia Bank Gospodarstwa Krajowego przybliży swoją ofertę na temat korzystnych pożyczek, kredytów oraz gwarancji, a także wsparcia w ramach pakietu pomocowego dla firm dotkniętych skutkami pandemii.
Webinarium odbędzie się w piątek 26 lutego br. o godzinie 11:00 w aplikacji MS Teams. Eksperci będą dostępni dla uczestników webinarium również po jego zakończeniu. Zapisy na wydarzenie przyjmujemy do 25 lutego na adres: w.leszniewska@strefa.gda.pl
Link do spotkania zostanie przesłany na adres podany w zgłoszeniu.

źródło: nadesłane


Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: