Makabryczne odkrycie w regionie – matka prawdopodobnie zabiła dzieci (chłopcy mieli 3 i 5 lat)

Makabryczne odkrycie w regionie – matka prawdopodobnie zabiła dzieci (chłopcy mieli 3 i 5 lat)

5 lutego 2021 Wyłącz przez naczelny
Podziel się z innymi:

Inowrocławscy policjanci w piątek rano około godz. 9.30 otrzymali zgłoszenie o tragicznym wydarzeniu. Policjanci, którzy udali się na miejsce ujawnili zwłoki dwójki dzieci (3 i 5 letnich chłopców) w jednej z miejscowości (Turzany) na terenie gminy Inowrocław. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności tragedii. W sobotę na godz. 8:00 zaplanowano sekcję zwłok.
Lekarz, który przybył na miejsce potwierdził śmierć chłopców. “Oględziny i rany na ich ciele wskazują na możliwość przyczynienia się kogoś do ich zgonu. Rany mogły przyczynić się do ich śmierci” – przekazała rzecznik prasowa inowrocławskiej policji asp. sztab. Izabella Drobniecka.
Jak udało się nieoficjalnie ustalić dzieci miały rany kłute na ciele. Potwierdzono także, że 37-letnia matka dzieci leczyła się psychiatrycznie. Bardzo prawdopodobne jest to, iż to ona mogła zabić dzieci. 48-letni mąż kobiety w trakcie zdarzenia nie przebywał w mieszkaniu. To on po powrocie do domu znalazł zwłoki dzieci i poranioną kobietę.

Kobieta trafiła do szpitala. Najprawdopodobniej mogła chcieć popełnić samobójstwo. Jej obrażenia wskazują na użycie noża.

źródło: własne, polsatnews

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: