Zagrali dla WOŚP w Gminie Zbiczno

Zagrali dla WOŚP w Gminie Zbiczno

26 stycznia 2021 Wyłącz przez naczelny
Podziel się z innymi:

W minioną niedzielę, w ramach 29 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Zbicznie zorganizował marsz nordic walking.
W rajdzie wzięło udział około 30 osób. W celu utrzymania reżimu sanitarnego piechurzy nosili maseczki i przemieszczali się z w kilkuosobowych kolumnach zachowując odpowiedni dystans. Grono wędrowców zasilały rodziny z dziećmi, osoby indywidualne ze znajomymi, a wśród nich m.in. wójt Magdalena Golubska, przewodniczący rady Radosław Stawski, dyrektor GOKSiR Katarzyna Kwiatkowska oraz podróżnik i geograf Wojciech Kupczyk. Trasa marszu wiodła m.in. przy młynie w Grzmięcy, leśnymi traktami oraz ścieżką dydaktyczną „Bobrowiska”. Blisko pięciokilometrową marszrutę nieco utrudniał padający deszcz ze śniegiem, ale że cel był szczytny – wszyscy ukończyli wędrówkę w wybornych nastrojach. Zakończenie szlaku odbyło się w Ośrodku Wypoczynkowym „Pod Sosnami” przy ognisku z kiełbaskami oraz ciepłą grochówką i herbatą. Wpisowe z pieszego rajdu zasili konto WOŚP.
Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Zbicznie bardzo dziękują właścicielowi OW „Pod Sosnami” za udostępnienie miejsca oraz przygotowanie ogniska.
W przyszłą niedzielę odbędzie się kolejny rajd w ramach WOŚP. Więcej informacji w oddzielnych ogłoszeniach.
źródło: GOKSiR Zbiczno
Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: