Klub seniora w Brzoziu

Klub seniora w Brzoziu

15 stycznia 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Wójt Gminy Brzozie Pani Danuta Kędziorska-Cieszyńska wraz z powołanym zespołem do realizacji projektu „Klub Seniora w Gminie Brzozie” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego spotkała się z przedstawicielami Fundacji Rozwój i Edukacja w Górznie, która została partnerem projektu.

To kolejny krok do osiągniecia celu jakim jest rozwój już istniejącego w Brzoziu Klubu Seniora. Klub funkcjonuje od 2020r. i mimo niedogodności związanych z obostrzeniami epidemicznymi zyskał podopiecznych, którzy z chęcią korzystają z jego oferty.

Reklamy
Reklamy

Pani Wójt zawalczyła o coś specjalnego dla naszych seniorów. Teraz poza różnorodnymi zajęciami czy wyjazdami będzie można też skorzystać z sauny, balii do schładzania po saunie i beczki do kąpieli gorących. Zabiegi te mają prozdrowotne działanie m. in. wzmacniają odporność, oczyszczają organizm z toksyn, wspomagają leczenie nadciśnienia, dolegliwości bólowych stawów i mięśni, chorób reumatycznych, poza tym działają relaksująco i poprawiają samopoczucie.

Niebawem uruchomiony zostanie nabór uczestników o czym na bieżąco będziemy Państwa informować.

źródło: UG Brzozie

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: