Czekamy na projekty organizacji pozarządowych

Czekamy na projekty organizacji pozarządowych

31 grudnia 2020 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Blisko 4,6 miliona złotych znalazło się w puli środków, które zarząd województwa planuje przekazać organizacjom pozarządowym z regionu na realizację projektów dla mieszkańców w 2021 roku. Wnioski w większości konkursów można składać do 18 stycznia. Uruchomiono już internetowy generator ofert.

“Działające w Kujawsko-Pomorskiem instytucje trzeciego sektora to ważni partnerzy samorządowych władz województwa w niemal każdym obszarze życia społecznego i gospodarczego. Cieszę się, że dzięki wsparciu samorządu województwa mogą aktywnie działać. Tym bardziej, że w ich przedsięwzięcia angażują się zwykli mieszkańcy regionu. Zapraszam do składania wniosków o wsparcie” – mówi marszałek Piotr Całbecki.

Ogłoszone przez Urząd Marszałkowski konkursy dotyczą realizacji projektów między innymi w zakresie kultury, sportu, pomocy społecznej, ochrony zdrowia, turystyki oraz działalności na rzecz osób niepełnosprawnych. Nabór wniosków w większości z nich potrwa do 18 stycznia.

Reklamy
Reklamy

Konkursy otwarte do 18 stycznia (szczegóły pod linkami):

Konkurs otwarty do 26 lutego (szczegóły pod linkiem):

Konkurs otwarty od 1 stycznia do 30 września (szczegóły pod linkiem):

1 procent dla naszego regionu

W 2021, jak co roku, zachęcamy do wskazania w rocznym zeznaniu podatkowym organizacji działającej w naszym regionie. Lista organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1 procenta podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2020.

źródło: UMWKP, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: