Bezpłatna mammografia

Bezpłatna mammografia

19 grudnia 2020 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Podczas lokalnej akcji profilaktycznej, w dniu 19 grudnia 2020 r. przy Pałacu Anny Wazówny ul. Zamkowa w Brodnicy, LUX MED DIAGNOSTYKA przeprowadzi bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50 – 69 lat w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja pod nr tel. 58 666 24 44, www.mammo.pl.

LUX MED DIAGNOSTYKA informuje, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Pań oraz personelu medycznego badania są wykonywane z zachowaniem wszelkich przewidzianych prawem i wewnętrznymi procedurami LUX MED środków ostrożności w zakresie zarówno wyposażenia techników w niezbędne środki ochrony osobistej, jak i procedur dezynfekcji pracowni i aparatury diagnostycznej oraz obsługi pacjenta.

Reklamy
Reklamy

W pracowni mogą jednocześnie przebywać tylko trzy Panie, co zapewnia możliwość utrzymania niezbędnego dystansu. Przed badaniem pracownicy medyczni mierzą Paniom temperaturę i proszą o wypełnienie ankiety. Do dyspozycji Pań są także środki do dezynfekcji rąk. Prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie dla podjętych środków ochrony oraz o stawienie się na badanie w maseczce ochronnej lub przyłbicy, a także w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: