Specjalne wydanie Domowej Orkiestry – startują aukcje Allegro dla WOŚP

Specjalne wydanie Domowej Orkiestry – startują aukcje Allegro dla WOŚP

10 grudnia 2020 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

10 grudnia, dokładnie na miesiąc przed 29. Finałem WOŚP, oficjalnie wystartują dedykowane Finałowi aukcje w serwisie Allegro. Z tej okazji w programie Jurka Owsiaka Domowa Orkiestra pojawią się specjalni goście.

Aukcje w serwisie Allegro to jeden z najbardziej charakterystycznych elementów każdego Finału WOŚP. Przez ponad 20 lat współpracy Allegro z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy udało się wspólnie zebrać prawie 80 milionów złotych. Tylko podczas poprzedniego, 28. Finału WOŚP wystawionych zostało 195 235 ofert. W dniu Finału średnio co 5 sekund pojawiały się nowe aukcje.

Reklamy
Reklamy

Oficjalny start aukcji w ramach 29. Finału WOŚP, którego celem jest zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, nastąpi w specjalnym wydaniu Domowej Orkiestry, czyli codziennego programu internetowego Jurka Owsiaka.

52. odcinek, poświęcony w całości aukcjom, wyemitowany zostanie 10 grudnia o godz. 11:00 m.in. w mediach społecznościowych Fundacji WOŚP.

Media zainteresowane dodatkowymi informacjami bądź uzyskaniem zapisu fragmentu programu, proszone są o kontakt pod adresem: aleksandra.rutkowska@wosp.org.pl

Obejrzyj wydanie specjalne Domowej Orkiestry

 

źródło: WOŚP/fot. Strefa Allegro na 28. Finale WOŚP, fot. Allegro

 

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: