Mikołajki w CKZiU inne niż zwykle

Mikołajki w CKZiU inne niż zwykle

7 grudnia 2020 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy tradycyjnie był to dzień wprowadzający w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia i integrujący całą społeczność. Uczniowie i nauczyciele ubierali czerwone czapki, rywalizowali w konkursie kolęd i pastorałek lub mikołajkowym karaaoke. W szkole było radośnie i uroczyście. Tradycją były też bale mikołajkowe dla dzieci pracowników szkoły. 

Z powodu pandemii budynki szkolne świecą pustką, a nauczyciele i uczniowie spędzają czas w swoich domach przed komputerami. Zdalne nauczanie daje możliwość realizowania podstaw programowych, ale wszystkim bardzo brakuje bezpośrednich kontaktów, wspólnej nauki i zabawy, imprez kulturalnych integrujących młodzież.

Reklamy
Reklamy

Nauczyciele – Justyna Bartoszewska, Marek Betlejewski i Tomasz Górny – znaleźli sposób, aby podarować całej społeczności szkolnej upominek mikołajkowy – trochę radości i uśmiechu. Na stronie szkoły można obejrzeć przygotowany przez nauczycieli film, który z przymrużeniem oka przypomina o Mikołajkach i o tym, że te puste budynki czekają nie tylko na Mikołaja, czekają również na powrót uczniów i nauczycieli.

Szkolny Mikołaj składa życzenia nauczycielom, pracownikom szkoły, uczniom, ich rodzicom i wszystkim sympatykom Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Zapraszamy do obejrzenia. https://youtu.be/KiO68gX3Smk

źródło: CKZiU/Barbara Stefańska

 

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: