Brodniccy policjanci poszukują świadków potrącenia rowerzysty w m. Małki i wypadku w m. Obórki

Brodniccy policjanci poszukują świadków potrącenia rowerzysty w m. Małki i wypadku w m. Obórki

4 grudnia 2020 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Brodniccy policjanci poszukują świadków potrącenia rowerzysty, do którego doszło 14 października 2020 roku, o godz. 18.45 w miejscowości Małki.

Policjanci z Brodnicy prowadzący sprawę wypadku drogowego, do którego doszło 14 października br. o godz. 18.45 w miejscowości Małki, gdzie pojazd prawdopodobnie dostawczy (typu bus ) potrącił 17-letniego rowerzystę, proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy zdarzenia.

Reklamy
Reklamy

Osoby, które w tym czasie przemieszczały się drogą krajową nr 15 i widziały zdarzenie proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Brodnicy pod numerem telefonu 47 75 46 200.

Brodniccy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 9 października 2020 roku, o godz. 10.40 w miejscowości Obórki.

Policjanci z Brodnicy prowadzący sprawę wypadku drogowego, do którego doszło 9 października br. w miejscowości Obórki, gdzie w zderzenia pojazdu volvo z toyotą yaris, śmierć poniosła 31-letnia kierująca toyotą.  Policjanci poszukują kierowców pojazdów jadących tuż przed zdarzeniem :

-VW LT kolor biały,

-VW- bliższych danych brak,

-Iveco- półciężarówka koloru niebieskiego z lawetą.

Kierowcy wymienionych pojazdów, którzy w tym czasie przemieszczali się drogą wojewódzką 560 proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Brodnicy pod numerem telefonu 47 75 46 200.

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: